O nas

Do szczypty fantazji dodaj garść pomysłów,
Wymieszaj z wiedzą i posyp humorem.
Podawaj zawsze z atrakcyjną ceną.
To nasz przepis na udaną wycieczkę.
Zapraszamy!

Biuro podróży „Szczypta Świata” powstało z pomysłu dynamicznych osób, które tworząc dla Państwa ofertę postanowiły połączyć pełen profesjonalizm z dbałością o Państwa portfel…to gwarancja fachowej obsługi i wysoka jakość o atrakcyjnej cenie.

Nasza Działalność obejmuje głównie dwie sfery: turystykę szkolną i grupową dla osób dorosłych oraz turystykę regionalną. Swoją ofertę kierujemy więc przede wszystkim do dzieci i młodzieży, firm, zakładów pracy, instytucji oraz turystów wypoczywających na Pomorzu.

Turystyka szkolna i grupowa
Dla Dzieci i Młodzieży organizujemy wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski, wycieczki zagraniczne, zielone szkoły i biwaki oraz wycieczki po Trójmieście i okolicach. Najdroższym milusińskim gwarantujemy bezpieczny wypoczynek i dobrą zabawę, a ich rodzicom przystępną cenę. Turystom dorosłym oferujemy wyjazdy integracyjne oraz ciekawe programy zwiedzania po najpiękniejszych zakątkach Polski i Europy.

Turystyka regionalna
Dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych odwiedzających pomorze przygotowaliśmy specjalną ofertę wycieczek krajoznawczych po naszym regionie. Zapewniamy ciekawe programy wycieczek, rezerwację noclegów, biletów wstępu jak również najlepszych pilów i przewodników (również w j. angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim).

 

ponadto prowadzimy:

Sprzedaż wycieczek pobytowych oraz objazdowych po całym świecie.
Sprzedaż ofert największych touroperatorów działających w Polsce. U nas znajdziecie Państwo każde, nawet najbardziej wyszukane oferty wypoczynku. Ceny poszczególnych propozycji nie różnią się od cen organizatorów. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w wyszukiwaniu najlepszych ofert.

Sprzedaż biletów lotniczych, promowych i autokarowych.
Prowadzimy sprzedaż biletów regularnych linii lotniczych, między innymi: LOT, Lufthansa, Air France, KLM, Austrian, Swiss Air, SAS, Ailitalia. 
Oferujemy zakup biletów na wszystkie działające na naszym rynku linie promowe,
Prowadzimy także sprzedaż biletów autokarowych większości przewoźników, takich jak: Interbus, Sindbad, Eurolines i innych.

Rezerwacja hoteli.
Rezerwacja zakwaterowania w hotelach zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Blisko 130.000 hoteli we wszystkich możliwych kategoriach z podziałem na pokoje: standard, superior, biznes, deluxe, pokoje z dostawkami i kołyskami dla dzieci. Możliwość bezkosztowej anulacji rezerwacji hoteli nawet na 24 godziny przed zameldowaniem.


Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, które mieści się w Gdańsku Głównym przy ul. Św. Ducha 26/30/3 (wejście od ul. Koziej). Do Państwa dyspozycji czeka tam miła i profesjonalna obsługa. Na życzenie istnieje również możliwość zorganizowania spotkania z naszym przedstawicielem w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

 

Serdecznie zapraszamy!


Posiadamy:

- Polisę OC Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA, nr polisy 01.097.312
- Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 353
- Wpis do Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
- Wcześniejszy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 293
- Wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Min. Sportu i Turystyki nr. 07300

Alior Bank konto nr: 38 2490 0005 0000 4500 4270 3168

 

Zapraszamy do współpracy:)

www.szczyptaswiata.com.pl
www.ToursinGdansk.pl
www.tourenindanzig.pl

Tours in Gdansk

 

Biuro Podróży "Szczypta Świata"

ul. Św. Ducha 26/30/m3
80-827 Gdańsk
Polska

tel/fax 058 300 03 48

mail: biuro@szczyptaswiata.com.pl

      wycieczki@szczyptaswiata.com.pl

skype: Skype Me™!

GG:

Polecane wycieczki